Sakrálna architektúra

Kameň ako stavebný prvok sa v sakrálnej architektúre používal od jej vzniku. Poskytuje pocit pevnosti, stability a veľkoleposti. Kamenárstvo ISPA Prešov sa dlhé roky venuje spracovaniu prírodného kameňa nie len pre cintorínsku architektúru, pomníky a náhrobné kamene, ale aj interiér a exteriér. Ponúka tiež kameň ako trvácny prírodný materiál pre sakrálnu architektúru, kde vynikne jeho prírodná štruktúra a prirodzená krása.

Súčasťou naších služieb je precízna výroba svätostánkov, ambónov, obetných stolov, sväteničiek, krstiteľníc, ale aj realizácia obkladov, dlažieb a schodov z prírodného kameňa či iných kvalitných materiálov.

 

Ukážka realizácií

Nezáväzná online kalkulácia

Pre získanie online ponuky prosím vyplňte údaje vo formulári:

Po výbere typu produktu si prosím vyberte mteriál.

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie súhlasu je info@kamenarstvoispa.sk .

( polia označené * sú povinné )

Facebook Email