Pracovné dosky z technického kameňa

KUCHYNSKÉ PRACOVNÉ DOSKY Z TECHNICKÉHO KAMEŇA

Vynikajúcou alternatívou pre kuchynské pracovné dosky je aj použitie technického kameňa Technistone®, ktorý sa stáva čoraz vyhľadávanejším a populárnejším materiálom v oblasti plánovania kuchýň. Tento tvrdený kameň českého pôvodu v sebe spája kreativitu prírody a odolnosť moderných materiálov. Kombinuje niekoľko prírodných surovín (obsahuje predovšetkým kremeň, ktorý sa vyznačuje extrémnou tvrdosťou) a najnovšie technologické postupy.

Priazeň mnohých zákazníkov si Technistone® získal pre jeho výnimočné charakteristické vlastnosti, medzi ktoré patrí odolnosť voči mechanickému poškodeniu, vysokým teplotám, vode, chemikáliam (čistiace prostriedky), agresívnym látkam (víno, prírodné šťavy alebo oleje) či tvorbe škvŕn. Navyše je obohatený o atraktívny moderný dizajn, ktorý je spojený s jednoduchou údržbou. Disponuje antibakteriálnymi účinkami a je vhodný i pre exteriérové využitie.

Vďaka všetkým spomínaným vlastnostiam je skvelým riešením pre kuchynské pracovné dosky či barové pulty.

 

KÚPEĽŇOVÉ DOSKY Z TECHNICKÉHO KAMEŇA

Technický kameň Technistone je praktický, elegantný a dostupný. Napriek tomu, že ide o umelý kameň, až 90 % jeho skladby pozostáva z prírodných materiálov. Vďaka jeho jedinečným vlastnostiam, modernému vzhľadu a širokým možnostiam v oblasti tvaru, rozmerov či vzorov je výbornou voľbou pre kúpeľňové dosky, umývadlá a vane, obklady stien, dlažby, rôzne misy, dózy a podobne.

 

Ukážka realizácií

Nezáväzná online kalkulácia

Pre získanie online ponuky prosím vyplňte údaje vo formulári:

Po výbere typu produktu si prosím vyberte mteriál.

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie súhlasu je info@kamenarstvoispa.sk .
Pre bližšie informácie ako nakladáme s Vašimi osobnými údajmi kliknite sem.

( polia označené * sú povinné )

Facebook Email