Pomníky a náhrobky

Odchod blízkej osoby je vždy smutným okamihom v živote každého človeka. Tím kamenárstva ISPA je pripravený navrhnúť a vytvoriť pomník, náhrobný kameň či doplnky na pomníky tak, aby miesto odpočinku zosnulých bolo dôstojné a krásne. V prípade, že máte záujem o niečo výnimočnejšie ako tradičný pomník, sme Vám k dispozícii. Vďaka našim nieľkokoročným skúsenostiam v oblasti, kvalite a pestrej palete používaných kameňov a materiálov a osobnému prístupu dokážeme pre Vás vytvoriť dizajn podľa Vašich požiadaviek. Pomníky sú zvyčajne vyrábané z kvalitnej leštenej žuly, na základe želaní zákazníka však môžu byť použité aj iné materiály. Pomocou najmodernejších a precíznych CNC technológií vieme vyrobiť akékoľvek atypické prevedenie pomníka. Okrem návrhu a realizácie nových pomníkov sa vykonávame aj prekrývanie a renovácie starších či poškodených pomníkov.

Zabezpečujeme zákazkovú výrobu všetkých typov pomníkov. Po kliknutí na jednotlivé odkazy si môžete prezrieť fotografie jednotlivých pomníkov z našej dielne, ktoré sme pre našich zákazníkov v minulosti realizovali.

NÁPISNÉ DOSKY

Súčastou pomníkov sú aj nápisné dosky, uplatnenie však nájdu aj ako menší samostatný pomník na cintorínoch pre ich priestorovú nenáročnosť alebo napríklad na mieste tragickej dopravnej nehody. Zväčša sú teda jedinou plochou, kde je možné umiestniť mená zosnulých, dátumy, fotografie, ornamenty či iné doplnky. Veľkosť a tvar pre Vás zrealizujeme podľa nášho katalógu alebo ochotne vyhovieme Vašim špecifickým požiadavkám a navrhneme pre Vás jedinečný produkt. Vďaka širokému výberu naších možností Vám dokážeme nápisnú dosku upraviť a vyladiť do posledného detailu.

Tradičným doplnkom nápisných dosiek pomníkov sú rôzne kríže, plastiky a ornamenty, či už vyrobené z kovu alebo pieskované priamo do žulovej nápisnej dosky. 

RÁMY A KRYCIE DOSKY

Ďalšími štandardnými prvkami pomníkov sú rámy a krycie dosky, ktoré ponúkame vo viacerých variantoch. Prevedenie kameňa si môžete vybrať z nášho vzorkovníka. 

 

Pre viac informácií o vlastnostiach a benefitoch jednotlivých typov pomníkov, dostupných nápisných dosiek a ďalších možnostiach, ktoré Vám ponúkame,  navštívte našu stránku www.pomniky.sk.

 

Ukážka realizácií

Nezáväzná online kalkulácia

Pre získanie online ponuky prosím vyplňte údaje vo formulári:

Po výbere typu produktu si prosím vyberte mteriál.

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie súhlasu je info@kamenarstvoispa.sk .

( polia označené * sú povinné )

Facebook Email