Dlažby a obklady

EXTERIÉROVÁ DLAŽBA Z PRÍRODNÉHO KAMEŇA

Naša spoločnosť pre Vás ponúka a dodáva dlažby z prírodného kameňa pre použitie do exteriérov, podľa jednotlivých druhov prírodného kameňa (žula, pieskovec, andezit a iné) ako rezanú dlažbu (pravouhlá, formátovaná) alebo dlažbu nepravidelného tvaru (divočina). Radi Vám poradíme v otázkach vhodnosti použitia prírodného kameňa pre potreby Vášho domova.

REZANÁ DLAŽBA

ŠTIEPANÁ DLAŽBA

DLAŽOBNÉ KOCKY

 

INTERIÉROVÁ DLAŹBA Z PRÍRODNÉHO KAMEŇA

Pre zvýraznenie obytných priestorov je prírodný kameň jedným z najideálnejších riešení ako dodať Vášmu domovu nádych jedinečnosti, luxusu a elegancie. Môžete si vybrať z rôznych farebných odtieňov a štruktúrálnych prevedení, ktoré sa bude s Vaším interiérom perfektne dopĺňať.

 

OBKLADY Z PRÍRODNÉHO KAMEŇA

SOKLE A OBKLADY

Rôzne obklady z prírodného kameňa majú ochranný účinok pred poveternostnými vplyvmi a v kombinácii so správne zvolenými ostatnými exteriérovými prvkami harmonicky dotvárajú Váš domov. S výberom vhodného prírodného kameňa pre exteriér Vám veľmi radi poradíme. Pomôžeme vybrať riešenie, ktoré bude plne zodpovedať Vašim potrebám a požiadavkám.

OBKLADY PLOTOV

Pre zabezpečenie súkromia sa v čoraz väčšej miere využíva prírodný kameň vo forme haklíka alebo divočiny na stavbu murovaných plotov a oporných múrov. Rozhodnutie pre výber prírodného kameňa pre Vaše ploty a múry vychádza z požiadavky na trvácnosť materiálu, nenáročnú údržbu a jeho estetickú hodnotu. Naše ploty a múry budú spoľahlivo chrániť Vaše súkromie.

MOZAIKOVÉ OBKLADY

Veľkej popularite sa mozaika teší najmä v kúpeľniach a kuchyniach, postupne však preniká aj do iných interiérových priestorov. Otvára skutočne veľké možnosti pri vytváraní ideálneho vzhľadu Vášho domova. Pracujeme s interiérovými mozaikovými obkladmi z kvalitného prírodného kameňa, ktoré Vaším priestorom doprajú nápaditý, jedinečný a atraktívny vzhľad.

REMIENKOVÉ OBKLADY

Remienkové obklady sú ideálne pre rovnako interiérové, ako aj exteriérové použitie. Využíva sa predovšetkým pre obloženie rôznych typov fasád a stien, záhradných múrikov a soklov, ale aj krbov. Vďaka svojmu vzhľadu a spracovaniu vdýchnú vonkajším i vnútorným priestoróm veľmi elegantný a moderný tón.

 

SCHODY Z PRÍRODNÉHO KAMEŇA

Prírodný kameň vo forme obkladu alebo masívu rezaného na mieru, je jedným z najvhodnejšie využívaných materiálov pre schodištia, prístupové chodníky a cesty. Jedinečnou vlastnosťou prírodného kameňa je jeho vysoká odolnosť voči poveternostným vplyvom, farebná stálosť a taktiež vyžaduje len minimálnu alebo takmer žiadnu údržbu.

EXTERIÉROVÉ SCHODY

INTERIÉROVÉ SCHODY

OBKLADY SCHODOV

 

PARAPETY Z PRÍRODNÉHO KAMEŇA

Okenné parapety z prírodného kameňa dotvoria vzhľad okna, či už v interiéri alebo exteriéri. Prírodný kameň, z ktorého sú parapetné dosky vyrobené, poskytuje záruku odolnosti, mimoriadnej trvácnosti a estetického a decentného vzhľadu.

 

OBRUBNÍKY Z PRÍRODNÉHO KAMEŇA

Prírodný kameň je od nepamäti používaný aj ako stavebný materiál. Vďaka svojim vlastnostiam je ideálnym materiálom aj pre také prvky záhradnej architektúry, akými sú aj obrubníky.

 

Ukážka realizácií

Nezáväzná online kalkulácia

Pre získanie online ponuky prosím vyplňte údaje vo formulári:

Po výbere typu produktu si prosím vyberte mteriál.

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie súhlasu je info@kamenarstvoispa.sk .

( polia označené * sú povinné )

Facebook Email