Pracovné dosky z prírodného kameňa

KUCHYNSKÉ PRACOVNÉ DOSKY Z PRÍRODNÉHO KAMEŇA

Kuchyňa je zvyčajne jedným z najfrekventovanejších miest v celej domácnosti a práve preto si zaslúži prevedenie, ktoré bude nadčasové, vydrží každodenné používanie a zároveň bude jej údržba čo najmenej náročná. Kuchynská pracovná doska z prírodného kameňa je zárukou elegancie, prvotriednej kvality a dodá vašej kuchyni noblesu.

Ak hľadáte vhodný materiál pre pracovnú dosku kuchynskej linky, žula je perfektnou voľbou. Žula je prírodný kameň, povestný pre svoju odolnosť a trvácnosť, ktoré mu prepožičiavajú mimoriadne dlhú živostnosť. Bežné činnosti v kuchyni nepredstavujú pre žulu žiaden problém, je maximálne spoľahlivá a rezistentná voči rôznym mechanickým poškodeniam, agresívnym látkam (víno, káva, olej, prírodné štavy), tvorbe škvŕn, či vysokým teplotám (až do 250 °C), preto znesie dokonca aj položenie rozpáleného hrnca bez podložky. Je odolná aj voči rôznym poveternostným vplyvom, takže uplatnenie nájde v interiéri, ale aj exteriéri. Všetky tieto výhody navyše ku kráse a rôznorodosti, akú prírodný kameň ponúka, činia zo žule ideálny materiál pre použitie ako pracovnú kuchynskú dosku.

Prinášame vám široký výber tvarov a vzorov prírodného kameňa pre realizáciu vašej kuchynskej pracovnej dosky. Radi Vám poradíme a pomôžeme s ideálnym návrhom dizajnu pre Vašu kuchyňu.

BAROVÉ PULTY Z PRÍRODNÉHO KAMEŇA

Barový pult väčšinou tvorí časť kuchynskej linky, resp. je jej vysunutou časťou. Je tak ďalšou plochou kuchynskej linky. Barové pulty z prírodného kameňa už nie sú špecifickou súčasťou barov, reštaurácií či fast-foodov, ale čoraz častejšie prenikajú do interiérov kuchýň. Vzhľadom na jeho skvelé vlastnosti je prírodný kameň ideálnym materiálom pre takéto plochy.

 

KÚPEĽŇOVÉ DOSKY A UMÝVADLÁ Z PRÍRODNÉHO KAMEŇA

Prírodný kameň sa v kúpeľni používa na obklady stien, dlažby, ale aj ako dosky s umývadlom. Svojou trvácnosťou a odolnosťou voči vlhku a poškodeniu je skvelou voľbou práve pre takéto prostredie.

Prinášame Vám rozsiahly výber vzorových kúpeľní a kúpeľňových doplnkov od obkladov stien, cez dlažbu, umývadlá a vane až po kúpeľňové dosky, rôzne misy, dózy a podobne.

 

Ukážka realizácií

Nezáväzná online kalkulácia

Pre získanie online ponuky prosím vyplňte údaje vo formulári:

Po výbere typu produktu si prosím vyberte mteriál.

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie súhlasu je info@kamenarstvoispa.sk .

( polia označené * sú povinné )

Facebook Email