Obklady krbov

Otvorené či uzavreté krby sa postupom času stali veľmi obľúbenou súčasťou našich domovov. Slúži nielen ako zdroj kúrenia, ale má aj významnú estetickú funkciu. Kamenné obklady krbov patria medzi najčastejšie a najpopulárnejšie spôsoby dekorácie krbov. Skvelým riešením sú obklady z prírodného kameňa, ktoré pôsobia nielen decentne a elegantne, zároveň vytvárajú veľmi prirodzený kontrast medzi kameňom a ohňom. Tým zvýraznia čaro živého ohňa a dodajú Vášmu domovu nenapodobiteľnú a nefalšovanú krásu prírody.

Obklady z prírodného kameňa sú ideálnou voľbou nielen pre svoj naturálny a atraktívny dizajn, ale predovšetkým vynikajúce vlastnosti. Sú žiaruvzdorné, ich vzhľad a štruktúru neporušia vypadnuté uhlíky ani sadza. Nevyžadujú žiadnu špeciálnu starostlivosť a údržbu, sú pevné, odolné, ekologicky nezávadné a vďaka teplotným vlastnostiam prírodného kameňa dokážu znížiť únik tepla. Navyše sa výborne kombinujú s inými dekoráciami, nábytkom či zariadením.

Ponúkame krbové portály z masívu (prírodný kameň), ako aj obklady krbov a kozubov z prírodného kameňa. Opracovanie masívu alebo obkladu je realizované podľa požiadaviek zákazníka - či už máte záujem o štandardné alebo atypické riešenie. V ponuke je široká paleta farieb a vzorov prírodného kameňa v rôznych odtieňoch a štrukturálnych prevedeniach.

 

Ukážka realizácií

Nezáväzná online kalkulácia

Pre získanie online ponuky prosím vyplňte údaje vo formulári:

Po výbere typu produktu si prosím vyberte mteriál.

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie súhlasu je info@kamenarstvoispa.sk .

( polia označené * sú povinné )

Facebook Email